نحوه دریافت این وام ویژه مشخص شد 

نحوه دریافت این وام ویژه مشخص شد 

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت، طبق اعلام بانک مرکزی، مشمولان وام فرزندآوری، والدین فرزندان متولدین یکم فروردین 1400 به بعد هستند و شروع اقساط آن با شش ماه دوره تنفس آغاز می شود. همچنین کارمزد این وام چهار درصد به صورت سالانه است.

وثیقه مورد نیاز برای دریافت این وام شامل یکی از موارد داشتن حساب یارانه، سهام عدالت، سفته یک نفر ضامن و یک نفر بستگان درجه اول می شود.

همچنین داشتن کارت پایان خدمت برای دریافت این وام الزامی نیست.

مبلغ وام و مدت بازپرداخت آن

بازپرداخت اقساط وام فرزندآوری 1403 متناسب با حجم مبلغ دریافتی محاسبه می شود.

بر این اساس، مبلغ وام فرزندآوری 1403 به ازای فرزند اول 40 میلیون تومان (سه ساله)، فرزند دوم 80 میلیون تومان (چهار ساله)، فرزند سوم 120 میلیون تومان (پنج ساله)، فرزند چهارم 150 میلیون تومان (شش ساله) و برای فرزند پنجم به بعد 200 میلیون با بازپزداخت هفت ساله درنظر گرفته شده است.

نحوه مراجعه و دریافت

والدین می توانند برای دریافت این وام ابتدا با مراجه به آدرس www.ve.cbi.ir، در سامانه بانک مرکزی ثبت نام کرده و در مرحله دوم کد رهگیری از سامانه را دریافت کنند.

223223

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نحوه دریافت این وام ویژه مشخص شد " هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نحوه دریافت این وام ویژه مشخص شد "، کلیک کنید.