نخبه 12ساله در انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال سمت گرفت/ عکس

نخبه 12ساله در انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال سمت گرفت/ عکس

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت، براساس گزارش سیتنا، یکشنبه نهم اردیبهشت ماه 1403 با تصویب هیات مدیره و با حکم رییس انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال ایران، شهریار پور زارع به عنوان مشاور انجمن در امور نوجوانان انتخاب شد.

در این حکم که طی مراسمی با حضور اعضای هیات مدیره انجمن اهدا گردید، آمده است:

جناب آقای شهریار پورزارع

با سلام و عرض ادب؛
با توجه به افتخارات کسب شده و سوابق علمی و تحقیقاتی شما در حوزه های الکترونیک، رباتیک و کسب رتبه های برتر در المپیاد کشوری ارموکاپ، مسابقات بین المللی Robotex2022/2023 ترکیه، مسابقات ملی مهارت در رشته الکترونیک، عضویت در انجمن مخترعین کشور، ثبت دو اختراع و یک اختراع تحت داوری پارک علم و فناوری لیگ Force race و تالیف کتاب الکترونیک در سه سوت، بدینوسیله به استناد ماده 21 اساسنامه انجمن، به عنوان مشاور انجمن شرکت های فناور هوش مصنوعی و اقتصاد دیجتال ایران در «امور نوجوانان» منصوب می گردید.

قطعا رشد و توسعه صنعت کشورمان، مدیون تلاش و مجاهدت بی وقفه و بی دریغ نخبگان و دانشمندانی است که ایام نوجوانی خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی این مرز و بوم در این شرایط خطیر قرار داده اند.
امیدوارم با حضورتان در انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال ایران بتوانیم از تجربیات شما در راستای جهت دهی نوجوانان مستعد استفاده نموده و برنامه های راهبردی متناسبی را برای نوجوانان و جوانان کشور در راستای توسعه هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال ایران تدوین نماییم.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نخبه 12ساله در انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال سمت گرفت/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نخبه 12ساله در انجمن هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال سمت گرفت/ عکس"، کلیک کنید.