نکونام:نمی خواهند استقلال قهرمان شود!/ حیدری 2 امتیاز از تیم من گرفت/ برای جام شرافت می جنگیم+ فیلم

نکونام:نمی خواهند استقلال قهرمان شود!/ حیدری 2 امتیاز از تیم من گرفت/ برای جام شرافت می جنگیم+ فیلم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، جواد نکونام در پایان بازی استقلال و نساجی مازندران اظهار کرد: در مورد بازی صحبت نکنیم، بهتر است و باید درباره چیزهای دیگری حرف بزنیم. مردم خسته شدند و صحبتم با آنهاست. بازی ما و رقیب ما را نگاه کنید و ببینید چه بلایی سر استقلال آورده اند.

وی افزود: شخص آقای تاج در روز اول که مربی تیم ملی بودم بلایی سر من آورد که از تیم ملی کنار رفتم. امسال هم چندین و چند بار گفتم که نمی گذارند و نخواهند گذاشت که قهرمان شویم. بیژن حیدری برای ما قضاوت کرده که یکبار در دیدار با مس رفسنجان با اشتباه کمک داور و او دو امتیاز از دست دادیم. برادر ایشان به سود رقیب در بازی با ملوان دو امتیاز گرفت و هفته بعد از آن برادر او  دیدار با تراکتور را قضاوت می کند و امروز پنالتی تیم من را نگرفت.

نکونام تاکید کرد: حیدری اجازه نداد تیمم فوتبال بازی کند. خطای پشت سر هم می گرفت. من داوری را می فهمم چون فوتبال بازی کرده ام. حیدری در بازی با مس دو امتیاز از ما گرفت، امروز هم دو امتیاز دیگر.

سرمربی استقلال ادامه داد: نمی خواهند و هر کاری می کنند تیم من قهرمان نشود. کنار زمین به داور چهارم گفتم که بازیکن من را می بینید که پیراهنش را گرفتند ولی می گوید نمی بینم. به او گفتم آیا وجدان دارید؟ قضاوت بازی ما یک طرف و قضاوت بازی رقیب مان طرف دیگر، اینکه چطور اخراج کردند و چطور پنالتی گرفتند. یک روزی یک نفر حرف درستی زد، اینکه یک جام برای یک تیم است و یک جام برای تیم های دیگر. ما برای جام شرافت، پاکی و مردانگی می جنگیم و در لیگی که ما می جنگیم برنده هستیم و آن یکی جام مبارک آن تیم دیگر باشد. اصلا به اتاق یکی از مسیولین سازمان لیگ می روید می بینید عکس پرسپولیس را جلوی کمدش گذاشته است! این ها را به که بگویم؟ 

وی افزود: از فردا همه چیز فوتبال ما درست می شود. تمام این اتفاقات تا زمانی است که همه جوره به ما ضربه بزنند و پایین بکشند. دوستان فکر نمی کردند ما رقیبشان باشیم ولی دیدند برای همه لقمه گلوگیری هستیم. آمدند شروع به اذیت کردند. هیچ کس در ایران فکر نمی کرد این اتفاق بیفتد. آخر فصل دیدند بله، این تیم می تواند و شخصیت را دارد ولی نگذاشتند و نمی خواهند.

نکونام ادامه داد: باز هم می گویم نمی خواهند. به خاطر اشتباهاتی که افتاده، چیزی خارج از چارچوب نیست. به کسی اتهام نمی زنم. اتفاقات فوتبالی و داوری است که می افتد. ببینید پنالتی تیم من چگونه گرفته نشد. ان بازی را هم بروید نگاه کنید.

سرمربی استقلال ادامه داد: سوت زدن مشخص می کند چه اتفاقی می افتد. ملوان انزلی با تیم رقیب، تیم ما و مس رفسنجان، امروز قضاوتی که برای ما کردند. یک اوت یا کرنر هم برای ما و هم برای نساجی مهم است. بازی مرگ و زندگی است. داور باید با شهامت باشد و درست داوری کند. هرکه حقش است برنده شود و با ببازد. مشکلی نیست.وی افزود: من گفتم با توجه به بازی با مس رفسنجان، اعتراض کنیم که این داور نباشد ولی متاسفانه قرار بود این اتفاقات بیفتند. واقعا متاسفم. من که سال ها عمرم را برای این فوتبال مخصوصا برای تیم ملی کشورم گذاشتم، واقعا از این موضوع ناراحتم که سالم کار می کنیم و زحمت می کشیم. نمی گویم تیم های دیگر ناسالم کار می کنند.نکونام تصریح کرد: به حقمان نمی رسیم. امسال متوجه شدم که اصلا برای استقلال محال است. 10 جام باشد 9 جام را به دوستان می دهند، یک جام را چه اتفاقی بیفتد که ما استقلالی ها ببریم. بروید ببینید در این سال ها چه اتفاقاتی افتاده است. هر شهر ایران بروید می بینید با این تیم مشکل دارند. به خاطر اتفاقاتی که می افتد. از این موضوع ناراحتیم. چرا اینطور می شود؟ چرا یک بار اشتباه به نفع ما نمی شود؟ یکبار به نفع ما حریف 9 نفره یا 8 نفره شود.نکونام در پاسخ به خبرنگاری که به دقیقه 2 بازی با آلومینیوم اشاره کرد، گفت: من با شما صحبتی ندارم. اتفاقاتی که افتاده برنامه ریزی شده بود. این برنامه را رقم زدند تا این اتفاقات بیفتند. می دانستیم. تمام تلاشمان را کردیم. جنگ و دعوا کردیم. بازیکنان تا همینجا غیرت گذاشتند و توانستیم با همه چیز بجنگیم ولی…وی افزود: خوشحالم که به قایمشهر آمدم. دوستان عزیزم را دیدم. ان شاالله تیم نساجی هم در لیگ می ماند و موفق باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام:نمی خواهند استقلال قهرمان شود!/ حیدری 2 امتیاز از تیم من گرفت/ برای جام شرافت می جنگیم+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام:نمی خواهند استقلال قهرمان شود!/ حیدری 2 امتیاز از تیم من گرفت/ برای جام شرافت می جنگیم+ فیلم"، کلیک کنید.