وصول بیش از 80 میلیون دلار از مطالبات سنواتی شرکت پتروشیمی جم 

وصول بیش از 80 میلیون دلار از مطالبات سنواتی شرکت پتروشیمی جم 

مدیرعامل پتروشیمی جم گفت: طی 4 ماه گذشته بیش از 80 میلیون دلار از مطالبات سنواتی شرکت پتروشیمی جم از سایر شرکت ها با اقدامات مدیریتی و پیگیری های فراوان وصول شده است.

به گزارش نوتیفیکیت، محمد هاشم نجفی اردکانی، وصول مطالبات سنواتی شرکت پتروشیمی جم را یکی از برنامه های اصلی این شرکت برشمرد و گفت: یکی از مهمترین برنامه ها علاوه بر به سرانجام رساندن پروژه های چندین ساله جم مانند پادجم و پلیمر کنگان پیگیری برای وصول مطالبات پتروشیمی جم که به جا مانده از قبل بود در راس امور قرار گرفته که خوشبختانه طی 4 ماه گذشته موفق به وصول بیش از 80 میلیون دلار معادل بیش از 4800 میلیارد تومان از مطالبات جم شدیم.

وی با اشاره به افزایش فروش در پتروشیمی جم گفت: یکی دیگر از موضوعات حساس و استراتژیک جم موضوع افزایش تولید و به تناسب آن افزایش میزان فروش بود که در تولید فروردین ماه 403 نسبت به سال گذشته بیش از 2000 تن افزایش تولید داشتیم.

نجفی اردکانی با اشاره به رکورد فروش پتروشیمی جم در فروردین ما افزود: پتروشیمی جم در این ماه موفق شد تناژ فروش خود را بالا ببرد و این موضوع درآمد این پتروشیمی را بر مدار صعودی قرار داده است همچنین فروش محصولات پتروشیمی جم نیز در این ماه نسبت به فروردین سال گذشته رشد خوبی را تجربه کردند و این مورد نیز کمک شایانی به رشد درآمد شرکت کرده است.

وی افزود: به نحوی که درآمد ماهانه جم در فروردین 1403 نسبت به مدت مشابه سال 1402 حدود 93 درصد بالا رفت و از سه هزار و 17 میلیارد تومان به پنج هزار و 821 میلیارد تومان رسید. همچنین درآمد پتروشیمی جم در فروردین نسبت به ماه گذشته آن یعنی اسفند نیز رشد حدود 50 درصدی را تجربه کرده است.

مدیرعامل جم با اشاره به استراتژی توسعه بازار فروش پتروشیمی جم در دوره جدید گفت: یکی از مهمترین استراتژی های فروش در جم حفظ و بازگشت پتروشیمی جم در بازار های سنتی  همراه با نفوذ و توسعه بازار جدید صادراتی است که متاسفانه در سال گذشته نسبت به ادوار های قبل شاهد افت بودیم که به همت تلاش تیم بازرگانی توانستیم بر خلاف فرودین 402 میزان صادرات محصولات در تولید را از  هشت درصد در فرودین 403 به 30 درصد برسانیم و امیدواریم با برنامه ریزی هوشمندانه در توسعه بازار صادراتی ضمن بالا بردن میزان صادرات و درامد ارزی برای کشور نوید بخش اخبار خوب و سود آوری برای بازنشستگان که صاحبان اصلی پتروشیمی جم و سهامداران باشیم.

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وصول بیش از 80 میلیون دلار از مطالبات سنواتی شرکت پتروشیمی جم " هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وصول بیش از 80 میلیون دلار از مطالبات سنواتی شرکت پتروشیمی جم "، کلیک کنید.