پروین: نکونام با مشکلات در استقلال خوب کار کرد/ فساد در فوتبال 2 روزه تمام می شود!+فیلم

خبر دستگیری من را از کجا آوردید که به دروغ انتقال دادید؟

پروین: نکونام با مشکلات در استقلال خوب کار کرد فساد در فوتبال 2 روزه تمام می شود!+فیلم

اسطوره پرسپولیس گفت: فساد فوتبال دو روز و 10 روز است. بعد تمام می شود و همه چیز مثل سابق پیش می رود.  

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، علی پروین در حاشیه تمرین پیشکسوتان پرسپولیس اظهار کرد: دوست داشتیم رضا درویش هم بود ولی کمیته اخلاق او را محروم کرده، خوشحالیم جام قهرمانی را آوردند و نشان می دهد قدر پیشکسوتان را می دانند. کار درستی نیست پیشکسوتان کنار گذاشته شوند.  

وی در مورد اینکه همواره به پرسپولیس در راه قهرمانی این فصل انرژی مثبت داده، گفت: گفتیم و قهرمان شدیم ولی می خواهم درباره استقلال صحبت کنم. دم نکونام گرم، اول فصل پول نداشتند و نمی توانست یار بیاورد ولی با آن همه گرفتاری خیلی خوب کار کرد. الان کار کردید که استقلال و پرسپولیس دشمن خونی شده اند ولی زمان ما، من در جام جهانی با مرحوم حجازی هم اتاق بودم. در کره جنوبی با مرحوم پورحیدری هم اتاق بودم. همه رفیق و دوست هستند و در تیم ملی کنار هم بازی می کنند. رقابت است و در این رقابت هر کسی بهتر بازی کرد قهرمان می شود. فوتبال را برای لذت بازی می کردیم نه اینکه با هم دعوا کنیم. به نظرم شما ها مقصر هستید که استقلال و پرسپولیس دشمن خونی شده اند.

اسطوره پرسپولیس افزود: من که گوشی موبایل ندارم ولی خبر آمد علی پروین دستگیر شد. یک موتوری در خیابان به من گفت بیرون هستید، شما را نگرفتند؟ تاییدیه بگیرید و خبر بدهید. با یک غوره سرد و با یک کشمش گرم نشوید. چیزی به خبر ها اضافه نکنید. به ورزش و فوتبال بچسبید. عشق مردم فوتبال است. مسیله آمبولانس را برای من درست کردید. من خسته شده بودم، محمود خوردبین هم نمی توانست راه بیاید، گفتیم آمبولانس ما را تا تونل ورزشگاه ببرد. ببینید چه الم شنگه ای به راه انداخته اند. شما رسانه ها در این فضای فوتبال مقصر هستید.

وی در مورد فساد در فوتبال گفت: فساد فوتبال دو روز و 10 روز است. بعد تمام می شود و همه چیز مثل سابق پیش می رود.  

پروین در مورد اینکه زمان بازی کردن او هم فساد بود، گفت: داور سوت را می زد ما دو سه گل جلو بودیم. نیازی به این چیز ها نبود. آن زمان به عشق پیراهن پرسپولیس بازی می کردند. درخشان، محرمی، ناصر محمدخانی به عشق پیراهن بازی می کردند.  

وی در مورد اینکه از اوسمار حمایت کرده، گفت: پیشکسوتان همه حمایت می کنند. اگر اختلاف نظری هم پیش می آید سریع در سابت ها دری وری نگویند. بالاخره انتقاد هم می کنند، همیشه نمی شود تعریف کرد.  

اسطوره پرسپولیس در مورد اینکه فساد بعد از او هم بوده و دلیل برخورد نکردن با متهمان چه بوده، گفت: من با تاج و نبی دوست هستم ولی مشکل استادیوم آزادی این است که 100 نفر کت و شلواری در استادیوم راه می روند. دلیل راه رفتن آنها کنار زمین چیست. در خارج از ایران چنین نیست. تا داور سوت می زند 20 نفر از روی نیمکت بالا می پرند. داور هول می شود و خوب هم بخواهد داوری کند بدتر داوری می کند.  

وی درباره اینکه می گویند گل قهرمانی پرسپولیس آفساید بوده، تصریح گرد: آن قدر شلوغ شد من بعد از آن در تلویزیون دیدم. به نظر من آفساید نبود.

پروین درباره اینکه چه نظری درباره ماندن یا رفتن اوسمار دارد، تصریح کرد: باید اوسمار را نگه دارند. چون مربی خوبی است، از روزی که آمده برده، یک دو تا مساوی کرده و تیم را قهرمان کرده است. فکر می کنم به خاطر پول دارد طول می دهد و در اختیار باشگاه است.  

وی درباره بازی تیم ملی با ازبکستان گفت: قلعه نویی کارش را بلد است و امشب می برد. مرحله بعد مهم است و انگار هشت تیم از آسیا جام جهانی می روند. راحت می رویم ولی از گروه صعود کنیم. ما رفتیم جام جهانی در گروه خود چهارم شدیم، از آن به بعد هر تیم ملی رفت جام جهانی در گروهش چهارم شد. ما از 16 تیم رفتیم، الان 50 تیم هستند، جام جهانی می رویم اقلاً از گروه صعود کنیم. نرویم دوباره چهارم شویم.

پروین در مورد اینکه اگر اوسمار ماندگار نشد چه کسی سرمربی شود، خاطرنشان کرد: خبر ندارم درویش با علی دایی حرف زده باشد. در اختیار ما نیست.  

وی در مورد اینکه از مهدی هاشمی نسب خبر دارد، تاکید کرد: هاشمی نسب بچه خوبی است و از شاگردان خوب من بوده، کری خواندن ایرادی ندارد، خدا کند کری سالم بخوانند ولی کاری کردن استقلال و پرسپولیس دشمن هم شده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروین: نکونام با مشکلات در استقلال خوب کار کرد/ فساد در فوتبال 2 روزه تمام می شود!+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروین: نکونام با مشکلات در استقلال خوب کار کرد/ فساد در فوتبال 2 روزه تمام می شود!+فیلم"، کلیک کنید.