پشیمانی بانک ها از گرفتن پرسپولیس و استقلال

پشیمانی بانک ها از گرفتن پرسپولیس و استقلال

به گزارش خبرگزاری نوتیفیکیت، در شرایطی که تلاش ها برای تغییر مالکیت پرسپولیس و استقلال با اولویت واگذاری پرسپولیس به یک نهاد بانکی اوج گرفته بود، حالا خبر می رسد هیچ یک از دو بانک ملت و تجارت، علاقه ای به در اختیار گرفتن سهام پرسپولیس و استقلال ندارند و آن را زیان ده و برخلاف نظر سهامداران و مجامع خود می دانند.

بنابر روایت ورزش سه، در صورت قطعی شدن این شایعه، این چندمین تلاش سازمان خصوصی سازی برای واگذاری این دو باشگاه به یک نهاد مطمین مالی است که به شکست منجر می شود. نکته جالب اینکه بعد از اخبار اولیه، فضای مجازی در نقد این تصمیم فرابخشی به نوعی برای این انتقال ها مزاحمت ایجاد می کند و از آنجایی که شرکت های بزرگ علاقه دارند در فضای دور از هیاهو به کار خود ادامه بدهند، از اقدام برای خرید دو باشگاه منصرف می شوند.

این خبر هنوز تایید نشده و ظاهرا مذاکرات بین طرفین در جریان است اما آنچه مشخص است کاهش تمایل اولیه این دو بانک برای نقش آفرینی در حوزه فوتبال ایران است.

اهمیت این موضوع به این دلیل است که مالکیت پرسپولیس و استقلال باید تا روز یازدهم فروردین از یکدیگر تفکیک شود و گفته می شد که بانک ملت در این روز رسما مالکیت پرسپولیس را برعهده خواهد گرفت.

به همین دلیل عدم تمایل آنها در فاصله 72 ساعت تا پایان مهلت ای اف سی، کابوس جدید هواداران این دو تیم برای حذف آنها از لیگ نخبگان و قهرمانان آسیا خواهد بود.

258258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پشیمانی بانک ها از گرفتن پرسپولیس و استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پشیمانی بانک ها از گرفتن پرسپولیس و استقلال"، کلیک کنید.