چمران: افرادی که درختان را قطع می کنند منتظر جرایم نقدی و زندان باشند

چمران: افرادی که درختان را قطع می کنند منتظر جرایم نقدی و زندان باشند

رییس شورای شهر تهران گفت: مدیریت شهری و شورای انقلاب فرهنگی تاکید ویژه ای بر حفظ و حراست درختان دارد و علاوه بر پرداخت جرایم نقدی این افراد می توانند روانه زندان شوند.

به گزارش نوتیفیکیت، مهدی چمران در آیین افتتاحیه و بهره برداری بوستان شهدای خدمت و 210 پروژه شهرداری منطقه 10 که با حضور قیومی فرماندار تهران، سیداحمد علوی عضو شورای شهر تهران، مجید باقری معاون شهردار تهران و مهدی اخ الصنایع شهردار منطقه 10 برگزار شد، با اشاره به افتتاح و بهره برداری بوستان شهدای خدمت گفت: براساس مصوبه شورای شهر تهران، افرادی که اقدام به قطع یا خشکاندن درختان می کنند باید جرایمی را پرداخت کنند و احداث بوستان های جدید از محل اخذ جرایم قطع و خشکاندن درختان است.

وی افزود: مدیریت شهری و شورای انقلاب فرهنگی تاکید ویژه ای بر حفظ و حراست درختان دارد و علاوه بر پرداخت جرایم نقدی این افراد می توانند روانه زندان شوند.

رییس شورای شهر تهران ادامه داد: در شورای چهارم مصوبه ای را داشتیم که از محل اخذ جرایم درختان به واسطه قطع و یا خشکاندن درختان؛ باغ های خصوصی و یا املاک شخصی تملک و تبدیل به بوستان عمومی شوند و بوستان شهدای خدمت یکی از این نمونه ها محسوب می شود.

چمران افزود: امیدواریم با برنامه ریزی سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران باغ های خصوصی یا املاک تملک و تبدیل به بوستان های عمومی شوند تا مردم بتوانند از آنها استفاده کنند و بتوانیم سرانه فضای سبز را در مناطق کم برخوردار به میزان مناسب افزایش دهیم.

وی تصریح کرد: یکی از ابرپروژه های این دوره از مدیریت شهری ادامه و امتداد بزرگراه یادگار امام(ره) است که از سال 82 ما به دنبال امتداد و ادامه این بزرگراه بودیم.

رییس شورای شهر تهران بزرگراه یادگار امام را یکی از پروژه های کم نظیر معرفی کرد و افزود: ان شاءالله با تکمیل این پروژه علاوه بر شهروندان و ساکنان منطقه 10، سایر شهروندان تهرانی نیز از این پروژه بهره خواهند برد.

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چمران: افرادی که درختان را قطع می کنند منتظر جرایم نقدی و زندان باشند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چمران: افرادی که درختان را قطع می کنند منتظر جرایم نقدی و زندان باشند"، کلیک کنید.