کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان

کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان

آفتاب نیوز :

نوذر رودنیل با اشاره به حساسیت هفته های پایانی لیگ برتر اظهار داشت: این بازی جذابیت خاصی داشت چرا که دو نیمه کاملا متفاوت را شاهد بودیم. در نیمه نخست تمامی تصمیم هایی که گرفته شد صحیح بود و تیم داوری با توجه به حساسیت بازی و میزبانی پرسپولیس در این دیدار، عملکرد خوبی داشت.

وی ادامه داد: در صحنه ای که آل کثیر در موقعیت آفساید قرار گرفت و دقایقی بعد توپ وارد دروازه پرسپولیس شد، پرچم کمک داور و تصمیم داور درست بود چرا که مهاجم سرخ پوشان در آفساید بود. در این نیمه تنها یک مورد را شاهد بودیم که به دقیقه 42 باز می گشت، در یک صحنه ابتدا بازیکن استقلال خوزستان مرتکب خطا شد و بعد بازیکن پرسپولیس خطا کرد که داور تنها خطای بازیکن پرسپولیس را گرفت که جا داشت ابتدا خطای بازیکن حریف را اعلام می کرد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان یادآور شد: در نیمه دوم روند بازی تغییر کرد، اما همه گل هایی که در این دیدار به ثمر رسید درست بود و باید گفت تیم داوری عملکرد بسیار خوبی داشت. اخراج بازیکن استقلال خوزستان هم صحیح بود و گلی که آل کثیر به ثمر رساند و کمک داور پرچم زده بود هم به درستی اعلام شد.

رودنیل تاکید کرد: این بازی در شرایطی برگزار شد که تیم داوری عملکرد خوبی را از خود نشان دادند و به خوبی توانستند نمره قبولی دریافت کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان"، کلیک کنید.