7 هزار روستا به شبکه ملی ارتباطات و اینترنت متصل شدند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

7 هزار روستا به شبکه ملی ارتباطات و اینترنت متصل شدند - خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار نوتیفیکیت، عیسی زارع پور ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح پروژه های برق منطقه ای استان سمنان در میامی ضمن بیان اینکه توسعه شبکه ملی ارتباطات و بهره مندی روستاها از اینترنت پر سرعت راهی برای خارج شدن روستاها از بن بست های اقتصادی است، ابراز داشت: با اتصال به شبکه اینترنت کسب و کارهای جدید در بستر روستاها شکل خواهد گرفت و اقتصاد آن ها شکوفا خواهد شد.

وی ضمن بیان اینکه به دلایل فوق اتصال روستاها به شبکه اینترنت مورد پیگیری جدی این وزارت خانه است، افزود: در برخی روستاها با نبود زیر ساخت های نظیر برق مواجه هستیم که این قدری کار را دچار چالش می کند.

وزیر ارتباطات و فناوری ضمن بیان اینکه در دولت سیزدهم تلاش های بسیاری صورت گرفت تا با ایجاد زیر ساخت های لازم روستاها نیز از اینترنت پر سرعت بهره مند باشند، ابراز داشت: در این بین همکاری و همراهی سایر وزارت خانه ها و تخصیص اعتبارات لازم کار را شتاب خواهد بخشید.

زارع پور ضمن بیان اینکه طی دولت سیزدهم هفت هزار و 100 روستای بالای 20 خانوار کشور به شبکه ملی ارتباطات و اینترنت متصل شدند، تصریح کرد: امیدواریم با توسعه زیرساخت های انرژی و ارتباطی بتوانیم تعداد بیشتری روستا را به این شبکه متصل کنیم.

وی افزود: با توجه به نامگذاری شعار سال می بایست زیر ساخت های لازم نیز فراهم شود تا مردم بدون محدودیت بتوانند در جهش تولید مشارکت کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "7 هزار روستا به شبکه ملی ارتباطات و اینترنت متصل شدند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "7 هزار روستا به شبکه ملی ارتباطات و اینترنت متصل شدند – خبرگزاری نوتیفیکیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.