امیدواریم همکاری‌های مشترک دولت و پدافند غیرعامل در دولت چهاردهم تقویت شود

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور:

امیدواریم همکاری‌های مشترک دولت و پدافند غیرعامل در دولت چهاردهم تقویت شود

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی ضمن تبریک انتخاب «مسعود پزشکیان» به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران، ابراز امیدواری کرد که همکاری های مشترک دولت و پدافند غیرعامل در دولت چهاردهم تقویت شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، سردار غلامرضا جلالی، در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را به وی تبریک گفت و نوشت: اعتماد ملت شریف ایران به جنابعالی به عنوان رئیس‌جمهور ایران اسلامی، بار سنگینی بر دوش شما نهاده است. انجام این مأموریت خطیر و رسالت بزرگ، بی‌تردید، تنها در سایه بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های ملی ممکن خواهد بود.

در ادامه این پیام آمده است: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در یک فضای رقابتی و با نرخ مشارکت ۵۰ درصدی علی رغم برنامه‌ها و توطئه‌های دشمن، سرمایه‌ای ارزشمند برای دولت چهاردهم در مسیر اجرای وظایف و مأموریت‌های بزرگ به شمار می‌رود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیام خود آورده است: با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای خدمت، به ویژه رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی، و تقدیر از خدمات ارزشمند ایشان، امید است که دولت چهاردهم نیز با ادامه راه این شهید در توجه به خواسته‌ها و مطالبات ملت بزرگ ایران، خستگی‌ناپذیر ظاهر شود.

در ادامه این پیام آمده است: خوشبختانه با تصویب و ابلاغ قانون تشکیل سازمان پدافند غیرعامل کشور در دولت آیت‌الله شهید دکتر رئیسی، فصل مشترکی از همکاری‌های نیرو‌های مسلح و دستگاه‌های کشور در ارتقای تاب‌آوری زیرساخت‌های حساس، حیاتی و مهم و حفاظت از مردم و دارایی‌هایشان گشوده شد. امید است که در دولت چهاردهم، ضمن ادامه این مسیر، شاهد رشد و تعالی و ارتقای پایداری ملی باشیم.

سردار جلالی تاکید کرد: اینجانب صمیمانه انتخاب جنابعالی را به عنوان رئیس‌جمهور منتخب تبریک گفته و برایتان آرزوی توفیق در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیدواریم همکاری‌های مشترک دولت و پدافند غیرعامل در دولت چهاردهم تقویت شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیدواریم همکاری‌های مشترک دولت و پدافند غیرعامل در دولت چهاردهم تقویت شود"، کلیک کنید.