برتری تیم دانشجویی کرسی آزاداندیشی واحد یادگار امام در دور نخست مرحله کشوری

امروز صورت گرفت؛

برتری تیم دانشجویی کرسی آزاداندیشی واحد یادگار امام در دور نخست مرحله کشوری

تیم دانشجویی شهید عبداللهی دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی شهرری در دور نخست مسابقات کرسی های آزاداندیشی در سطح کشور با برتری بر تیم استان لرستان به مرحله بعدی راه یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، در نخستین روز از مسابقات کرسی های آزاداندیشی دانشجویان دانشگاه های کشور که به صورت مجازی میان تیم های راه یافته به این مرحله برگزار شد، تیم شهید علی آقاعبداللهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی شهرری متشکل از فاطمه سهرابی و نازنین نوری به عنوان سخنران و زهرا صدقی و فاطمه شریفیان به عنوان محقق، در محور فرهنگی با موضوع «تغییر نگاه جوانان به ازدواج تحت تاثیر فرهنگ غرب و تبلیغات رسانه های غربی موجب افزایش تجرد شده است» پس از مناظره با تیم آوای جوان از استان لرستان با اختلاف 120 امتیاز به عنوان تیم برنده به مرحله بعد راه یافت.

در مرحله کشوری مسابقات کرسی های آزاداندیشی دانشجویان دانشگاه های کشور، 9 تیم از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی شهرری که در مرحله استانی حاتز امتیاز شده بودند در این مرحله با سایر تیم ها رقابت خواهند کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برتری تیم دانشجویی کرسی آزاداندیشی واحد یادگار امام در دور نخست مرحله کشوری" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برتری تیم دانشجویی کرسی آزاداندیشی واحد یادگار امام در دور نخست مرحله کشوری"، کلیک کنید.