تبریک عید فطر از سوی تانک روس در کنار خانه خدا

تبریک عید فطر از سوی تانک روس در کنار خانه خدا

عبدالرشید سعدالله یف و احمد تاج الدین اف 2 چهره پرافتخار و مسلمان کشتی جهان، فرا رسیدن عید فطر را به مسلمین جهان تبریک گفتند.

به گزارش نوتیفیکیت، عبدالرشید سعدالله یف دارنده 7 طلای کشتی آزاد جهان و المپیک که به دلیل قدرت بدنی بالا از اتحادیه جهانی کشتی لقب تانک روس را دریافت کرده است، در پایان ماه مبارک رمضان به مکه مکرمه سفر کرد و با انتشار تصویری از خود در حریم خانه خدا، عید فطر را به مسلمین جهان تبریک گفت و خواستار قبولی عبادات آن ها شد.

سعدالله یف چند روز پیش به دلیل داشتن سابقه حمایت از کشورش در جنگ علیه اوکراین، از سوی کمیته بین المللی المپیک از حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره اروپا محروم شد و حضور او در المپیک در ابهام است.

همچنین احمد تاج الدین اف ستاره 20 ساله کشتی جهان از روسیه که به تابعیت بحرین درآمده و سال گذشته با شکست چهره هایی همچون کایل اسنایدر و عبدالرشید سعدالله یف مقتدرانه به مدال طلای جهان رسید، نیز فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت و از خداوند خواستار قبولی طاعات مسلمانان جهان شد.

پایان خبر نوتیفیکیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تبریک عید فطر از سوی تانک روس در کنار خانه خدا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تبریک عید فطر از سوی تانک روس در کنار خانه خدا"، کلیک کنید.