عضو ارشد حماس: مقاومت آماده پاسخگویی به تجاوز رژیم صهیونیستی به رفح است

عضو ارشد حماس: مقاومت آماده پاسخگویی به تجاوز رژیم صهیونیستی به رفح است

اسامه حمدان عضو ارشد حماس با بیان اینکه تاکنون هیچ صحبتی درباره دور جدیدی از مذاکرات نشده است، گفت: ما تمام تلاش خود را برای جلوگیری از تجاوز به رفح انجام می دهیم، اما مقاومت برای مقابله با دشمن صهیونیستی آماده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری نوتیفیکیت، اسامه حمدان از عضو ارشد مقاومت حماس در پیامی تصویری در مورد آخرین شرایط غزه و تهاجم رژیم صهیونیستی به این منطقه اظهار کرد: تاکنون هیچ صحبتی درباره دور جدیدی از مذاکرات نشده است. 

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی هیچ تعهدی در پاسخ های خود ارایه نکرده است و تنها پاسخ های آنها تلاشی برای به تعویق انداختن مذاکرات بوده است، ادامه داد: ما از تلاش های میانجی گران قدردانی می کنیم، اما طرف اسراییلی تلاش می کند مانع از مذاکرات شود.

این عضو ارشد مقاومت حماس همچنین گفت: طرف اسراییلی فقط می خواهد زندانیان خود را بازگرداند و به تجاوزات به صورت آشکار ادامه دهد.

اسامه حمدان تاکید کرد: ما تمام تلاش خود را برای جلوگیری از تجاوز به رفح انجام می دهیم، اما مقاومت برای مقابله با دشمن صهیونیستی آماده است.

وی ادامه داد: آنچه لازم است پایان دادن به تجاوزات وحشیانه و اشغالگری است و ما حق داریم یک کشور مستقل با پایتختی قدس شریف ایجاد کنیم. 

عضو ارشد حماس با بیان اینکه برخی کشورها، کوتاهی خود در رابطه با مساله فلسطین را با دست آویز قرار دادن روابط ما با ایران توجیه می کنند، اظهارکرد: در فضای فعلی نمی توان جزییات نتایج روابط با ایران را توضیح داد اما پس از پایان جنگ توضیحات بیشتری ارایه خواهیم داد.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عضو ارشد حماس: مقاومت آماده پاسخگویی به تجاوز رژیم صهیونیستی به رفح است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عضو ارشد حماس: مقاومت آماده پاسخگویی به تجاوز رژیم صهیونیستی به رفح است"، کلیک کنید.